Notariusz Nowy Dwór Wrocław - Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka

Notariusz Nowy Dwór Wrocław

Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka zawsze stawia na indywidualne podejście do klienta. Jeżeli tylko potrzebny jest Wam notariusz, który posiada nie tylko odpowiednią wiedzę, ale także doświadczenie w działaniu, to już wiecie, gdzie macie się zgłosić. Oferta naszej kancelarii skierowana jest do klientów indywidualnych, jak również do firm.

Wśród usług, które możemy wymienić, znajduje się: darowizna lokalu mieszkalnego, sprzedaż mieszkania, darowizna działki zabudowanej lub niezabudowanej. Resztę naszych usług możecie poznać na naszej stronie internetowej, gdzie już teraz Was zapraszamy. Nie zapominajcie o tym, żeby do wykonania poszczególnych czynności notarialnych, przygotować się w odpowiedni sposób.

Potrzebne mogą być np. oryginał pełnomocnictwa dla do osoby (osób) reprezentujących, aktualny odpis z rejestru KRS. Warto umówić się na spotkanie wcześniej. Dzięki temu każdy klient będzie pewny tego, że notariusz będzie miał odpowiednio dużo czasu na to, aby zapoznać się z jego sprawą.

Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8992872261
Regon
384954704
Siedziba

ul. Strzegomska 208
54-432 Wrocław

  • Notariusz Nowy Dwór Wrocław – Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka
  • Notariusz Nowy Dwór Wrocław – Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka