System kontroli dostępu - autorskie opracowanie spółki Polsystem SI

system kontroli dostępu

Czym zajmuje się firma Polsystem ?

Firma ta zaczynała od sprzedaży, dystrybucji i zajmowania się serwisem sprzętu biurowego. Jej działalność poszerzyła o personalizację i druk kart plastikowych czy instalacje i sprzedaż systemu rejestracji czasu pracy. Następnie stworzono pierwszą wersję rozliczania i rejestracji czasu pracy-program RCP. Program ten jest podstawą aplikacji systemu, działa w konfiguracji serwer-klient. Automatycznie oblicza czas pracy pracowników. Cechy tego systemu to m.in: szybkość działania, obsługa wielu systemów pracy, proste w obsłudze menu, anglojęzyczna wersja, eksport danych i raportów do systemów kadrowo-płacowych czy współpraca z najnowszymi serwerami Microsoft SQL. System ten działa w wersji 5.0, która ma szersze podejście do rozliczania czasu pracy niż konkurencyjne produkty.

Co wyróżnia firmę Polsystem ?

Oprócz stosowania systemu PRC firma ta obsługuje klientów przez moduł “System Kontroli Dostępu”(KD). Jest to system, który podnosi poziom bezpieczeństwa, identyfikując osoby poruszające się po danym obiekcie oraz do nadania im odpowiednich uprawnień dostępu. Dzięki niemu można ograniczyć dostęp do różnych pomieszczeń, zarządzań przepustkami gości oraz ewidencjonować pojazdy, które poruszają się w strefie chronionej. System KD ma możliwość alarmowania i rejestrowania zagrożenia, które może się pojawić z powodu naruszenia stref bezpieczeństwa czy celowego wywołania alarmu.

Oferta firmy Polsystem

W ofercie można znaleźć rozwiązania sprzętowe począwszy od identyfikatorów – breloków lub kart zbliżeniowych, poprzez czytniki RCP, rejestratory rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu oraz oprogramowanie systemowe. Firma także obsługuje proces wdrożenia, do którego należą: zebranie założeń, zaprojektowanie nadruku na identyfikatorach i kartach zbliżeniowych czy montaż bramek obrotowych, czy innych urządzeń kontroli. To nie wszystko, Polsystem zajmuje się także instalacją oprogramowania, jego konfiguracją, a nawet przeszkoleniem pracowników.

Polsystem SI Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8942988197
Regon
020245909
Siedziba

ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław

  • System kontroli dostępu – autorskie opracowanie spółki Polsystem SI