W co warto zainwestować swoje pieniądze na rok 2022 a 2023

inwestowanie

O tym, jak w dzisiejszych czasach szaleje nasza inflacja nie trzeba, mówić sami wszyscy dobrze widzimy, w sklepach. Coraz bardziej kończą się nam oszczędności, dlatego też i trzeba poszukać nowego sposobu na dodatkowe oszczędności, które mogą nam przynieść jeszcze więcej pieniędzy, ale i uchronić nasze wszystkie dotychczas zaoszczędzone pieniądze przed inflacją. Poznaj aż 4 skuteczne sposoby na inwestowanie swoich pieniędzy na rok 2022 a 2023.

Inwestowanie w złoto i srebro

Jak nie od dziś wiadomo, kiedy inflacja wzrasta aż o 8 procent i jest wiadome, że szybko nie spadnie, a ceny pójdą, jeszcze wyżej to czas najwyższy zacząć inwestować w złoto i srebro przed zakończeniem roku 2022, aby ceny nas nie zaskoczyły w nowym roku!

Ceny złota i srebra wzrastają do niebotycznych cen! Przykładowo srebro za 1 gram w lombardzie w roku 2021 oferowali, od 0.90 groszy do 1.20 złotych w zależności od próby srebra na rok 2022 jest, to od 1.50 do 2 złote. Jak widzisz, sam lombard podniósł, niebotycznie ceny. Dlatego inwestycja w to do końca roku może w kolejnym roku 2023 przynieść naprawdę dobre pieniądze!

Inwestycja w nieruchomości

Wciąż ceny się podnoszą, dlatego też i kolejną ciekawą propozycją do inwestowania są nieruchomości sklepy, lokale, mieszkanie, czy również domy. Zakup takich nieruchomości wiąże, się z możliwością wynajmu bądź, wyremontowania i czekania aż inflacja dobije do 10 procent w Polsce, wówczas zarobek, który z tego wyniesiemy, jest, naprawdę kolosalny co do wykonanej pracy i włożonych pieniędzy. Taka inwestycja opłaca się wówczas wtedy, kiedy nie goni, nas żaden czas a nasze oszczędności na to nam pozwolą! Jednakże, kiedy mamy tylko na jedną nieruchomość lepiej zająć się inną metodą inwestycji!

Inwestycje w papiery wartościowe

Jak inflacja podnosi, praktycznie każdą cenę to tą też podniosła. Pamiętaj, zabezpieczając, się w papiery wartościowe w tym roku 2022 a w 2023 sprzedając, je zarobisz od 20 do 50 procent! Tak oscylują w dzisiejszych prognozach, dlatego nie ma na co czekać. Inwestycja w papiery wartościowe wymaga trochę wiedzy, ale i zaangażowania, ale i oszczędności, jednakże opłaci się w dzisiejszych czasach.

Inwestycje w inne waluty

Nie od dziś wiadomo, że kantory online cieszą się dobrą sławą, ale co najważniejsze ich wymiany na inne waluty są o wiele niższe niż w banku, czy kantorze stacjonarnym, dlatego kurs kupna jest, tam niższy a w późniejszym czasie możemy, wymienić znów na Polską walutę, ale poprzez kantor stacjonarny, czy placówkę w banku co zwiększy Twoje zyski! Co wiąże się z małym ryzykiem małymi oszczędnościami, ale i z wielką inwestycją na rok 2023.